Drugie zwycięstwo U-11 Stars !

W ostatnia niedziele młodzi piłkarze Piotra Sali U11Stars odnieśli drugie zwyciestwo w lidze EDP.Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół World Class z N.Y. Po ostatnim trudnym wygranym meczu z Future ten mecz okazał się o wiele łatwieszy dla naszych zawodników.
Już w drugiej minucie meczu składna akcje z lewej strony na bramke zamienił Simon Gorczowski.W szóstej minucie kolejna akcja z lewej strony i Jeff Bryjak podwyzsza na 2:0.Pozniej mecz sie wyrownal.Ale jedyne co goscie skutecznie robili to faulowali naszych graczy.I tak trzech zawodnikow z podstawowego skladu usiadlo na lawce z kontuzjami.Na poczatku drugiej polowy graczom z N.Y. udalo sie strzelic gola.Szybkie zmiany trenera Sali poskutkowaly niemal od razu.Po kilku minutach zamieszanie pod bramka gosci wykorzystuje Eric Zawada zdobywajac gola dla Vistuli.W ostatnich 10 minutach gry Eric Moroz dwukrotnie umieszcza pilke w bramce gosci i prowadzimy 5:1.W ostatniej minucie gry przypadkowe dotkniecie pilki reka jednego z naszych zawodnikow w naszym polu karnym i sedzia dyktuje rzut karny dla gosci.Zawodnik gosci marnuje jednak rzut karny i w chwile pozniej sedzia konczy mecz.Jest to juz druga wygrana na jesien naszego zespolu.Za tydzien wyjazdowy mecz i czekamy z niecierpliwoscia na kolejny dobry wystep U-11 tym razem w N.Y.
Bramki:Simon Gorczowski 1