Dziewczyny gromią 7 : 2  !

U12G NoValley - SC Vistula Flamekickers 2 : 7 (0:4)

Bramki: Cali Teranova -6, Emma Dwornicki-1

Drużyna dziewczynek U12 Flamekickers odniosła pierwsze a jak wysokie zwycięstwo z rowieśniczkami z Old Tappan drużyna NoValley na boisku rywalek 7:2. Mecz przebiegał pod dyktando naszych dziewczyn które od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku, już w po pierwszej połowie proawdziły 4:0 po bramkach bardzo aktywnej i dobrze dysponowanej Cali Terranova a wynik mógł być jeszcze większy bo swoje okazje tez miały Kasia Kondratowicz, Natalia Lupinski I Emma Dwornicki. W drugiej połowie nasze piłkarki musiały zwolnić troche tempo żeby nie przekroczyć limitu 7 bramek i pozwoliły rywalkom troche pograć dorzucając jescze 3 bramki (6 bramek Cali Terranova). Trener Darek napewno musi być zadwolony z przebiegu meczu bo jego zawodniczki był lepsze od rywalek w każdym elemencie gry a radośc licznie zgromadzonej publiczności mówiła sama za siebie.

Skład: Aleksandra Bazela, Grace Chung, Emma Dwornicki, Samantha Gres, Katarina Kondratowicz, Natalia Lupinski, Angelica Malkowski, Olivia Orlowski, Julia Piszczatowski, Cali Terranova, Natalia Wesolowski.

Do galerii doszło około 60 fotek z ostatniego meczu Flamekickers. Zapraszamy do Galerii U12G Flamekickers