Dziewczyny U12 na remis !

Drużyna dziewczynek trenowana przez Dariusza Wesołowskiego, wraz z asystentem trenera John Kondratowicz zdobyla dzis swój pierwszy ligowy punkt. Był to dopiero drugi wspólny mecz nowo powstałej drużyny, która grała w składzie :

Aleksandra Bazela, Grace Chung, Emma Dwornicki, Samantha Gres, Katarina Kondratowicz, Natalia Lupinski, Angelica Malkowski, Olivia Orlowski, Julia Piszczatowski, Cali Terranova, Natalia Wesolowski.

Mecz odbył się na boisku w Garfield przy licznej publiczności, która wspierała swoją dziewczęca drużyne. Do przerwy dziewczyny prowadziły 4:3, 3 gole Cali Terranove,1 Angelica Malkowski. Po przerwie obie drużyny, które ambitnie walczyły o swoje punkty zakonczyły mecz remisem 5:5, (bramka Cali Terranove).

Relacje z meczu przgotowała manager drużyny Flamekickers (nazwa zespołu dziewczynek U12) Monika Lupiński.

Na fotce u góry nasze perełki drużyna dziewczynek U12 Flamekickers wraz z trenerem.