Wisła w finale pucharu stanu

Ironbound SC – S.C.Vistula Garfield 2 : 2 (0:0) (3:4 w karnych)     Bramki: (75min. 84min) Hubert Dul -2

Skład wyjściowy: Anthony Caruso, Marek Mikanik, Wojciech Piwowarczyk, Krzyś Kondratowicz, Keijon Davis, Andy Martinez, Jonathan Gutierrez, Jonathan Sanchez, Hubert Dul, Viktor Pervishkin, i Krzys Karcz. Wchodzili: Anthony Quintero, Ofek Nahar, Paul Lee, Googu Namruev, i Paweł Kondratowicz.

Hubert DUL Bramka Ironbound X

Wisła po pokonaniu w rzutach karnych Ironbound 4:3 awansowała do finału Pucharu Stanu New Jersey. Spotkanie było bardzo wyrównane, a obie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia bramek. Żadna z drużyn nie zdobyła gola przed przerwą. Zespół Ironbound wyszedł mocno w drugią połowe i strzelił dwa gole, aby objąć prowadzenie w meczu 2:0. Wisła zmniejszyła o połowę stosunek bramek po zagraniu ręką zawodnika Ironbound, co zakończyło się rzutem karnym. Hubert Dul strzelił gola na 2:1 na 15 minut przed końcem. Wisła stworzyła sobie kilka okazji, po czym Krzyś Karcz trafił w poprzeczkę, a także zdobył bramkę uznaną za spaloną. Na 6 minut przed końcem długa piłka Krzysia Kondratowicza trafiła do Karcza, który został sfaulowany tuż przed polem karnym przez ostatniego obrońcę. Obrońca Ironbound otrzymał czerwoną kartkę. Hubert Dul wykonał rzut wolny i umieścił go w rogu bramki, doprowadzając do remisu. Mecz zakończył się rzutami karnymi, w których Wisła zachowała więcej spokoju, a Caruso wykonał bardzo dobrą robotę w bramce zresztą nie po raz pierwszy. Zakończył relacje z meczu Krzyś Kondratowicz.