Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

15.05.2016

W 16 kolejcie ligowej seniorzy naszego klubu zremisowali z Istikbal FC1:1po wyrównanym meczu. Pierwsza połowa meczu nie przyniosła wiele emocji, gra toczyla się w środkowej cześci boiska a bramkarze nie mieli w tej połowie za wiele pracy. W przerwie nasi zawodnicy usłyszeli kilka mocnych słów od sprawującego role trenera Marcina Janeczki i w drugiej połowie gra wyglądała o wiele lepiej. Presing na calym boisku odniósł skutek i Wiślacy stworzyli kilka sytuacji bramkowych. Ale to rywale zdobyli pierwsi bramkę a nasi zawodnicy odpowiedzieli kilkoma groznymi atakami i strzalami minimalnie niecelnymi (Gołąbek, Hausner, Gostyński). W 70 minucie spotkania do remisu doprowadza Łukasz Hausner strzałem z 12 metrów po dograniu przez Robinsona. Wisła dążyła do zdobycia zwycięskiej bramki ale choćkilku rzutów rożnych i rzutów wolnych piłka szczęśliwie dla rywali nie wpadła do siatki. Jeszce w 90 minucie po podaniu Gostyńskiego - Janeczko dogrywa do Dmochowskiego ale ten nie kieruje piłki głową do siatki i mecz kończy sięremisem.