Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
S.C.Vistula Garfield
2:3
Manhattan Celtic
NY Athletic Club
0:4
KidSuper Samba AC
Hoboken FC 1912
2:4
Doxa SC
Central Park Rangers FC
4:1
Suffolk County FC
Zum Schneider FC 03
0:4
NY Pancyprian Freedoms
Lansdowne Yonkers
2:2
NY Greek Americans
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
NY Athletic Club
0:2
Hoboken FC 1912
NY Greek Americans
1:0
Manhattan Celtic
Doxa SC
5:1
S.C.Vistula Garfield
Suffolk County FC
0:2
Zum Schneider FC 03
Lansdowne Yonkers
2:1
Central Park Rangers FC
KidSuper Samba AC
2:3
NY Pancyprian Freedoms
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
S.C.Vistula Garfield
3:4
KidSuper Samba AC
Lansdowne Yonkers
3:0
Doxa SC
Hoboken FC 1912
4:4
Suffolk County FC
Central Park Rangers FC
4:4
NY Greek Americans
Manhattan Celtic
1:5
NY Pancyprian Freedoms
Zum Schneider FC 03
3:4
NY Athletic Club
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
NY Pancyprian Freedoms
1:1
Lansdowne Yonkers
Doxa SC
2:2
Manhattan Celtic
NY Athletic Club
0:2
Central Park Rangers FC
Suffolk County FC
1:5
KidSuper Samba AC
Zum Schneider FC 03
2:1
Hoboken FC 1912
NY Greek Americans
2:1
S.C.Vistula Garfield
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
S.C.Vistula Garfield
2:2
Zum Schneider FC 03
KidSuper Samba AC
4:0
Doxa SC
Hoboken FC 1912
1:3
NY Greek Americans
Central Park Rangers FC
0:2
NY Pancyprian Freedoms
Manhattan Celtic
1:2
Lansdowne Yonkers
Suffolk County FC
1:1
NY Athletic Club
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
S.C.Vistula Garfield
0:1
NY Athletic Club
KidSuper Samba AC
0:1
Lansdowne Yonkers
Hoboken FC 1912
3:3
Central Park Rangers FC
Manhattan Celtic
1:3
Suffolk County FC
NY Greek Americans
1:0
Zum Schneider FC 03
NY Pancyprian Freedoms
6:0
Doxa SC
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lansdowne Yonkers
3:0
NY Athletic Club
KidSuper Samba AC
0:1
Manhattan Celtic
Doxa SC
2:1
Zum Schneider FC 03
Central Park Rangers FC
4:0
S.C.Vistula Garfield
NY Pancyprian Freedoms
4:1
Hoboken FC 1912
Suffolk County FC
3:4
NY Greek Americans
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lansdowne Yonkers
3:0
S.C.Vistula Garfield
NY Athletic Club
1:1
NY Greek Americans
Central Park Rangers FC
4:5
Doxa SC
NY Pancyprian Freedoms
5:2
Suffolk County FC
Zum Schneider FC 03
5:0
KidSuper Samba AC
Manhattan Celtic
1:5
Hoboken FC 1912
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hoboken FC 1912
3:1
S.C.Vistula Garfield
Lansdowne Yonkers
4:0
Zum Schneider FC 03
Manhattan Celtic
4:1
Central Park Rangers FC
NY Greek Americans
5:1
KidSuper Samba AC
Suffolk County FC
2:5
Doxa SC
NY Pancyprian Freedoms
7:1
NY Athletic Club
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KidSuper Samba AC
0:5
Central Park Rangers FC
Hoboken FC 1912
3:3
Lansdowne Yonkers
NY Greek Americans
0:3
NY Pancyprian Freedoms
Zum Schneider FC 03
2:3
Manhattan Celtic
Doxa SC
1:4
NY Athletic Club
S.C.Vistula Garfield
2:1
Suffolk County FC
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
NY Athletic Club
0:5
Manhattan Celtic
S.C.Vistula Garfield
2:6
NY Pancyprian Freedoms
KidSuper Samba AC
2:4
Hoboken FC 1912
Doxa SC
0:2
NY Greek Americans
Central Park Rangers FC
1:3
Zum Schneider FC 03
Suffolk County FC
1:3
Lansdowne Yonkers
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KidSuper Samba AC
1:1
NY Greek Americans
Lansdowne Yonkers
6:0
Suffolk County FC
Hoboken FC 1912
3:1
NY Pancyprian Freedoms
NY Athletic Club
0:2
S.C.Vistula Garfield
Central Park Rangers FC
1:1
Manhattan Celtic
Zum Schneider FC 03
0:1
Doxa SC
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KidSuper Samba AC
3:1
Suffolk County FC
S.C.Vistula Garfield
0:4
NY Greek Americans
NY Athletic Club
1:4
NY Pancyprian Freedoms
Manhattan Celtic
1:2
Zum Schneider FC 03
Central Park Rangers FC
1:0
Hoboken FC 1912
Doxa SC
1:3
Lansdowne Yonkers
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lansdowne Yonkers
3:0
KidSuper Samba AC
NY Greek Americans
2:3
Central Park Rangers FC
Manhattan Celtic
1:4
Doxa SC
Hoboken FC 1912
1:2
NY Athletic Club
Zum Schneider FC 03
- : -
S.C.Vistula Garfield
Suffolk County FC
- : -
NY Pancyprian Freedoms
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
S.C.Vistula Garfield
2:0
Central Park Rangers FC
NY Greek Americans
2:2
Hoboken FC 1912
NY Athletic Club
1:4
Lansdowne Yonkers
KidSuper Samba AC
2:2
Zum Schneider FC 03
NY Pancyprian Freedoms
0:0
Manhattan Celtic
Doxa SC
5:3
Suffolk County FC
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Central Park Rangers FC
5:0
NY Athletic Club
Suffolk County FC
0:2
Manhattan Celtic
Zum Schneider FC 03
0:2
Lansdowne Yonkers
Doxa SC
0:0
KidSuper Samba AC
S.C.Vistula Garfield
2:1
Hoboken FC 1912
NY Pancyprian Freedoms
4:0
NY Greek Americans
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
NY Athletic Club
- : -
Zum Schneider FC 03
Hoboken FC 1912
- : -
KidSuper Samba AC
Manhattan Celtic
- : -
S.C.Vistula Garfield
Suffolk County FC
- : -
Central Park Rangers FC
NY Greek Americans
- : -
Lansdowne Yonkers
Doxa SC
- : -
NY Pancyprian Freedoms
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lansdowne Yonkers
- : -
Hoboken FC 1912
S.C.Vistula Garfield
- : -
Doxa SC
KidSuper Samba AC
- : -
NY Athletic Club
Manhattan Celtic
- : -
NY Greek Americans
NY Pancyprian Freedoms
- : -
Central Park Rangers FC
Zum Schneider FC 03
- : -
Suffolk County FC
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
NY Athletic Club
- : -
Doxa SC
Central Park Rangers FC
- : -
Lansdowne Yonkers
Hoboken FC 1912
- : -
Zum Schneider FC 03
Manhattan Celtic
- : -
KidSuper Samba AC
NY Greek Americans
- : -
Suffolk County FC
NY Pancyprian Freedoms
- : -
S.C.Vistula Garfield
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lansdowne Yonkers
- : -
NY Pancyprian Freedoms
KidSuper Samba AC
- : -
S.C.Vistula Garfield
Suffolk County FC
- : -
Hoboken FC 1912
NY Greek Americans
- : -
Doxa SC
Zum Schneider FC 03
- : -
Central Park Rangers FC
Manhattan Celtic
- : -
NY Athletic Club
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Suffolk County FC
- : -
S.C.Vistula Garfield
NY Greek Americans
- : -
NY Athletic Club
NY Pancyprian Freedoms
- : -
Zum Schneider FC 03
Lansdowne Yonkers
- : -
Manhattan Celtic
Doxa SC
- : -
Hoboken FC 1912
Central Park Rangers FC
- : -
KidSuper Samba AC
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
NY Athletic Club
- : -
Suffolk County FC
Hoboken FC 1912
- : -
Manhattan Celtic
S.C.Vistula Garfield
- : -
Lansdowne Yonkers
NY Pancyprian Freedoms
- : -
KidSuper Samba AC
Zum Schneider FC 03
- : -
NY Greek Americans
Doxa SC
- : -
Central Park Rangers FC
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?