Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

26.09.2016

Drużyna dziewczynek U12 Flamekickers odniosła pierwsze a jak wysokie zwycięstwo z rowieśniczkami z Old Tappan drużyna NoValley na boisku rywalek 7:2. Mecz przebiegał pod dyktando naszych dziewczyn które od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku, już w po pierwszej połowie proawdziły 4:0 po bramkach bardzo aktywnej i dobrze dysponowanej Cali Terranova a wynik mógł być jeszcze większy bo swoje okazje tez miały Kasia Kondratowicz,Natalia Lupinski I Emma Dwornicki. W drugiej połowie nasze piłkarki musiały zwolnić troche tempo żeby nie przekroczyć limitu 7 bramek i pozwoliły rywalkom troche pograć dorzucając jescze 3 bramki (6 bramek Cali Terranova). Trener Darek napewno musi być zadwolony z przebiegu meczu bo jego zawodniczki był lepsze od rywalek w każdym elemencie gry aradośc licznie zgromadzonej publiczności mówiła sama za siebie.