Cenna wygrana z Vllaznimi

Vllaznimi AACC – S.C Vistula Garfield 3 : 5 (0:2)

Bramki: Rene White -2, Pawel Kondratowicz -2, i Chris Karcz-1

Sklad Vistuli: Anthony Caruso, Marek Mikanik, Krzys Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, KeijonDavis, Igor Trajceski, Jakub Gniazdowski, David Wilson, Viktor Pervushkin, Pawel Kondratowicz, i Rene White. Wchodzili: Chris Karcz, Kiril Nesterov, Googu Namruev

Wisła wywalczyła ważne 3 punkty po trudnym meczu, w którym toczyła bój jeden po drugim ostatecznie odnosząc zwycięstwo. Rene White strzelił dwa gole w pierwszej połowie, przy pierwszym asystował David Wilson który ładnie dograł do Rene . Po przerwie przeciwnik strzelił dwa gole i wyrównał stan meczu. Wisła odpowiedziała bramką Pawła Kondratowicza po podaniu Wojciecha Piwowarczyka. Przeciwnicy ponownie doprowadzili do remisu 3:3. Wisła wyszła ponownie na prowadzenie po bramce Chrisa Karcza. Paweł Kondratowicz ustaliś wynik meczu na 5:3 w samej końcówce i przypieczętował zwycięstwo. Przy ostatniej bramce asystował Wojtek Piwowarczyk.

Meczu z Jackson Lions Wiślacy wygrali walkowerem.