Finał stanu dla Wisły

S.C.Vistula Garfield - JacksonLions FC 2-1 (1-1)

Bramki:  Nikolce Iloski (Pawel Kondratowicz) i David Wilson (Nikolce Iloski)

Sklad S.C.Vistuli: Anthony Caruso, Krzysztof Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Clay Smith, Viktor Pervushkin, Ethan Streeter, Jonathan Sanchez, MikolajKozdron, Nikolce Iloski, David Wilson, and Pawel Kondratowicz. wchodzili: Jakub Golabek, Keijon Davis, Jakub Gniazdowski, i Paul Lee. Trener: Chris Karcz.

Wisła awansowała do rundy regionalnej Warner Fricker Cup po pokonaniu Jackson Lions 2:1. To był trudny i wyrównany mecz, w którym każda z drużyn mogła wygrać. Drużyna Jackson strzeliła pierwszego gola w pierwszej połowie po strzale pod poprzeczkę. Wisła wyrównała tuż przed przerwą, kiedy to Paweł Kondratowicz odnalazł dobrze ustawionego Nikolce Iloskiego który pokonał bramkarza rywali. Druga połowa była zaciętą walką o zwycięstwo. Zwycięskiego gola zdobył David Wilson, po podniu Nikolce Iloski. Wisła awansowała do półfinału stanowego, który odbędzie się w maju.

Następny mecz Wiślacy rozegrają w Pucharze Amatorów a odbędzie się w najbliższą niedzielę przeciwko Jersey Shore Boca.