U9 Stars wygrywa w Fort Dix !

Vistula U-9 STARS wraca z medalami za zdobycie pierwszego miejsca z turnieju EDP w Fort Dix.Młodzi piłkarze Piotra Sali zdobyli drugi raz "baze wojskowa w Fort Dix".Zawodnicy nie pozostawili żadnych szans przeciwnikom wygrywając wszystkie cztery mecze.W pierwszym dniu pokonali zespół SJEB 06' West 5 :1 oraz wygrali z zespolem CRUSA 8 :1.W meczu przeciwko druzynie CRUSA nasz bramkarz Alan Rutkowski popisal sie nie lada wyczynem strzelajac aż 3 bramki.
Bramki przeciwko druzynie SJEB strzelili:Gabriel Serafin 2, Eric Zawada 2, Christian Ramirez 1
Bramki przeciwko druzynie CRUSA BLAST strzelili: Alan Rutkowski 3,Jeff Bryjak 1,Gabriel Serafin 1, Eric Moroz 1,David Chudzik 1,Kristian Nitek 1.

U9 Eagles -Manheim PA. June 2009

W drugim dniu pilkarze Vistuli rozegrali polfinalowy mecz z druzyna z Nowego Jorku.Przeciwnik rowniez wygral dwa mecze, lecz nasz zespol mial lepszy bilans bramek dlatego nam wystarczal remis aby wejsc do finalu.Zespol zza miedzy okazal sie najbardziej wymagajaca druzyna .Juz w 4 minucie obejmujemy prowadzenie.Ladna akcje Gabriela Serafina na bramke zamienil Christian Ramirez.W 12 minucie kolejna asysta Gabriela Serafina i Simon Gorczowski podwyzsza na 2:0.Goraca pogoda utrudniala gre zawodnikom,tak wiec wiecej goli w tej polowie nie bylo.Goraca atmosfera byla rowniez wsrod rodzicow obu druzyn.Rodzice druzyny z Nowego Jorku nie mogli pogodzic sie ze ich zespol przegrywa i swoje niezadowolenie probowali rozladowac klotnia z naszymi rodzicami.Do konca spotkania rodzicow przeciwnej druzyny pilnowala ochrona turnieju.W 13 minucie drugiej polowy przeciwnicy strzelaja kontaktowego gola.Dwie minuty pozniej niewykorzystujemy karnego.Trzy minuty przed koncem meczu stalo sie jasne ze Vistula awansuje do finalu.Pieknym strzalem z daleka trzecia bramke zdobywa Max Majewski.Za chwile sedzia konczy spotkanie.
Trzy godziny pozniej final okazal sie formalnoscia.Zespol Cedar Stars nie mial zadnych szans z nasza dryzyna.Szybko strzelone gole potwierdzily sile naszej druzyny.W ciagu pierwszych pieciu minut Eric Moroz,Eric Zawada i Jeff Bryjak strzelaja trzy bramki.Kolejne bramki strzelaja Eric Moroz i David Chudzik i do przerwy prowadzimy 5:0.Po przerwie dwie bramki Erica Moroza i jedna Jeffa Bryjaka ustalaja wynik meczu 8:0.Taniec radosci zawodnikow i trenera na srodku boiska a na koncuzimna woda z coolera laduje na glowie trenera Piotra Sali.
Mala rada dla trenera:moze lepiej ubrac cos przeciwdeszczowego w sobote bo chlopcy maja ogromna szanse na zdobycie kolejnego pucharu.Smiling face with open mouth