Wiosenna wygrana ligowa

Jersey Shore Boca - S.C. Vistula Garfield 1:2 (1:1)    Bramki: Pawel Kondratowicz (Googu Namruev) i Wojtek Piwowarczyk (Nikolce Iloski)

Skład Wisły: Anthony Caruso, Keijon Davis, Sebastian Rojek, Krzysztof Kondratowicz, Wojtek Piwowarczyk, Ethan Streeter, Jonathan Sanchez, Mikołaj Kozdroń, Nikolce Iloski, Paul Lee, Paweł Kondratowicz. Wchodzili: Kuba Gniazdowski, Googu Namruev i David Wilson Trener: Chris Karcz

Wiślakom w końcu udało się rozegrać mecz ligowy rundy wiosennej wcześniejsze mecze nie dochodziły do skutku z powodu złej pogody. Relacje z meczu przygotował Krzyś Kondratowicz:

Wisła wygrała trudny mecz na południu New Jersey. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny miały swoje okazje na zdobycie bramek. Pierwszego gola gospodarze zdobyli w 8. minucie po rzucie rożnym. Wisła odpowiedziała na strate bramki stwarzając kilka okazji do doprowadzenia do remisu. W 35. minucie Googu Namruev przejął piłkę i posłał kozłującą do Pawła Kondratowicza. Paweł znalazł się sam na sam z bramkarzem, i przerzucił nad nim piłkę, doprowadzając do remisu. Wisła nadal stworzyła okazje przed przerwą, a Nikolce Iloski uderzył w poprzeczkę z ostrego kąta. Po przerwie Wisła nadal utrzymywała przewagę, zmuszając bramkarza Boca do kilku niesamowitych interwencji. W 60. minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Nikolce Iloskiego do bramki trafił Wojtek Piwowarczyk, który wyprowadził Wisłę na prowadzenie 2:1. Wisła dobrze się broniła, utrzymując prowadzenie pomimo nacisku ze strony rywali. Wiślacy mieli szanse na podwyższenie prowadzenia, ale wynik pozostał bez zmian. To były trzy ważne punkty dla Wisły w walce o mistrzostwo ligi.

Na fotce lider strzelców ligi GSSL: Paweł Kondratowicz

Kącik Statystyka:(od sezonu 2010)