Wisła kończy udział w U.S.Open Cup

S.C.VISTULA Garfield NJ – Lansdowne Yonkers FC NY 0 : 2 (0-1)

Skład Vistuli:  Anthony Caruso, Patryk Gruca, Krzyś Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Dean Wright, Keijon Davis, Mikołaj Kozdron, Googu Namruev, Krzyś Karcz, Viktor Pervushkin, i Paweł Kondratowicz. Wchodzili: Jonathan Sanchez, Kiril Nesterov, Julian DiLeo, Paul Lee, i Clay Smith.

Wisła zakończyła udział w pycharze ameryki Lamar Hunt U.S.Open Cup na IV rundzie w której musiała uznać wyższość drużyny z Nowego Jorku przegrywajęc 0-2. Mecz stał na dobrym poziomie przez całe 90 minut o wyniku zadecydyowała bramka w 3 minucie doliczonego czasu w pierwszej połowie. Wiślacy na początku drugiej połowy większą ilościa zawodników zaatkaowali rywala bardziej się odkrywając i w 55 minucie stracili drugą bramkę z kontry rywali. Nie da się ukryćc że sędzia swoimi dycyzjami ustawił mecz podejmując kilka błędnych dezyzji. Rywale dobrze przesbosobili się do sobotniego meczu i przez większość byli w posiadaniu piłki zagęszczając środek boiska i często grali szybką piłkę do napastników. Wisła zagrała osłabiona bez kilkukluczowych zawodników szczególnie było to widoczne w formacji środkowej. Vistula była w IV rundzie jedyną drużyną z new Jersey.