Wisła najlepsza w Over 40 !

Nasi pilkarze w kategorii Over 40 zostali zwycięscami XI turnieju halowego o Memoriał Kazimierza Górskiego rozegranego w niedziele w hali Kozak Sport Center w Randolph NJ. W finale Wisła pokonała Stal 1 : 0, Wisła ze Stalą spotkała się już w meczu grupowym który to mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. W drugim meczu grupowym Wiślacy pokonali Polonia Gwardia NY 7 : 2.

W meczach półfinałowych zmierzyli sie Wisła z Belvederem i ZPA ze Stalą, nasza drużyna pokonała Belveder 5:0 a w drugim meczu o awansie decydowaly rzuty karne w których lepiej spisała się drużyna z Nowego Jorku i to ona zagrała w finale z Wisłą. W finale na przeciwko siebie staneli drużyny naszej Wisły i Stali Mielec NY, mecz był wyrównany i zacięty a wynik ważył się do ostatnich minut i właśnie w ostatnich minutach spotkania do bramki rywala trafia jeden z zawodników Wisły i drużyna prowadzona przez Piotra Gołąbka wygrywa 1:0 i zdobywa puchar za 1 miejsce.