Wisła w finale amateur New Jersey Cup

Princeton International - S.C. Vistula Garfield 1 : 5 (0:1)     Bramki: David Wilson x2, Anthony Quintero, Hubert Dul, i Mikolaj Kozdron.

Skład wyjściowy:  Anthony Caruso, Matt Fernandez, Krzyś Kondratowicz, Jonathan Gutierrez, Keijon Davis, Anthony Quintero, Mikolaj Kozdron, Hubert Dul, Viktor Pervushkin, David Wilson, i Googu Namruev.  Wchodzili: Sebastian Rojek, Ofek Nahar, i Chris Karcz.
S.C.Vistula po pokonaniu Princeton International 5 : 1 awansowała do finału krajowego amatorskiego pucharu New Jersey. Wisła dominowała przez większą część spotkania i mogła strzelić więcej aniżeli 5 bramek. W pierwszej połowie zmarnowaliśmy wiele okazji i dopiero w czterdziestej minucie dośrodkowanie Viktora Pervushkina trafiło Davida Wilsona na długi słupek który skierował piłkę do bramki. Zaraz po przerwie Wisła podwyższyła prowadzenie po  strzale z dużej odległości Anthony'ego Quintero po podaniu Mikołaja Kozdronia. Rywale zdobyli bramkę na 2:1 i Wiślacy mieli przewagę jednej bramki. Następnie Wisła odpowiedziała, gdy po rzucie rożnym Kozdronia przy piłce znalazł się Hubert Dul i nie zmarnował okazji. Wisła powiększyła prowadzenie po kilku dobrych podaniach, w polu karnym znalazł się David Wilson, który zagrał do Mikołaja Kozdronia który podwyższył na 4 :1. David Wilson strzelił swojego drugiego gola w tym meczu po rajdzie Sebastiana Rojka. Rojek wbiegł za obronę i podał piłkę do Wilsona, zapewniając łatwe wykończenie akcji.
W najbliższą niedzielę o godzinie 14:30 zagramy na wyjeździe w Pucharze Stanu przeciwko German American Kickers.

Zespół rezerw odpadł z pucharu stanu po weekendowej porażce 2:0 z rezerwami Ironbound.
Relacje z meczu przygotował Krzyś Kondratowicz.