Wiślacy w finale ligi
S.C. Vistula - Ironbound SC 3 : 1 (2:0)    Bramki:  Patryk Gruca, Krzyś Karcz, Nikolce Iloski
Skład Wisły: Anthony Caruso- Dean Wright, Krzysztof Kondratowicz, Wojchiech Piwowarczyk, KeijonDavis- Jonathan Sanchez, Chris Karcz, Nikolce Iloski- Clay Smith, Patryk Gruca, Nerko Zoronjic. Wchodzili: Viktor Pervushkin, Jakub Bartnik, Ofek Nahar.
Seniorzy awansowali do niedzielnego finału pucharu ligi po wygranym meczu z Ironbound 3:1. Drużyna Ironbound zaczwła dobrze, ale nie byla w stanie stworzyć żadnych niebezpiecznych okazji w pobliżu bramki Caruso. Po 15 minutach strzał  Karcza obronił bramkarz, a przy dobitce z bliskiej odległości Patryka Grucy bramkarz gości nie miał szans. Wisła nadal stwarzała szanse i zostaliśmy nagrodzeni drugim golem. Rzut rożny wykonany przez Nikolce Iloski strzałem głową Karcz umieścił w bramce. Na przerwie prowadziliśmy 2-0. Druga połowa zaczęła się od kontroli nad meczem Wisły. Mieliśmy wiele okazji, jednak nie udało nam się zwiększyć naszej przewagi. Ironbound zdołał strzelić bramkę na 2:1 w sześćdziesiątej ósmej minucie. Kilka minut później Karcz został sfaulowany w polu karnym po wydryblowaniu bramkarza. Nikolce Iloski rzut karny zamienił na bramkę. To była dobra gra i zasłużone zwycięstwo, czekamy na finał za dwa tygodnie. Tak posdumował mecz manager drużyny Krzyś Kondratowicz'