Dobra passa Wisły trwa

SC VISTULA - Jackson Lions FC  3 - 2 (2:2)

Bramki: , Paweł Kondratowicz (14min. 60min),   Jakub Gołąbek (40)

Skład Wisły: Aldo Munoz- Adrian Baranowski, Krzysztof Kondratowicz, Marcin Kasica, Semi Benel, Sebastian Gostyński, Michał Mejer, Łukasz Hausner, Jakub Gołąbek, Viktor Pervushkin, Paweł Kondratowicz. Wchodzili: David Hlawacz, Jakub Gniazdowski.

Odmłodzona drużyna Wisły radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, w sobotni wieczór Wiślacy wygrali 5 mecz ligowy tej jesieni. Vistula pokonała vice-lidera GSSL 3-2 drużynę Jackson Lions FC która do sobotniego spotkania nie przegrał meczu wygrywając 6 spotkań i 1 mecz remisując. SC Vistula utrzymała 3 miejsce w tabeli GSSL Super Division.

Wisła w sobotni wieczór rozegrała dobre spotkanie od pierwszych minut spotkania nastawiła się na otwartą grę nie zważając na klasę rywali i to Wiślacy zdobyli pierwszą bramkę na 1-0, Paweł Kondratowicz wykorzystał podanie Michała Mejera. Rywale nie pogodzili się z taką sytuacją i odpowiedzieli dwoma bramkami wychodząc na prowadzenie 2-1 ale Wisła grała dobrze i wiedzieliśmy że na jednej bramce nie poprzestanie. I tak też się stało jeszcze w pierwszej połowie w 40 minucie na listę strzelców wpisuje się Kuba Gołąbek po podaniu Łukasza Hausnera do prowadzając do remisu 2-2. Druga połowa meczu to Wiślacy kontrolują wydarzenia na boisku i w 60 minucie podwyższają wynik na 3-2 po dośrodkowaniu Gostyńskiego Paweł Kondratowicz zdobywa swoją drugą bramkę a 11 w tym sezonie. Rywale w drugiej połowie nie stworzyli klarownych sytuacji do zdobycia bramki natomiast Wiślacy mogli jeszcze co najmniej dwukrotnie podwyższyć wynik spotkania.