Lider za mocny dla Wiślaków

SC VISTULA – Motown FC 2 : 5 (0-1) Bramki: (58min, 74min) Jeremmy Witherspoon

Skład: Aldo Munoz – Marcin Kasica, Łukasz Hausner, Krzysztof Kondratowicz, Adrian Baranowski – Jakub Gołąbek, Michał Mejer, Malka Kleinti, Ofek Nahar, Sebastian Gostyński – Jeremi Witerspoon.

Lider GSSL okazał się za mocny dla młodej drużyny Wisły, rywale przeważali na boisku przez większość meczu choć wynik wydaje się byc za wysoki z przebiegu meczu. Vistula pierwszą bramkę straciła w 35 minucie po rzycie wolnym za pola karnego do momenut utraty bramki Wisła dzielnie stawiała czoła mocnemu rywalowi. W drugiej połowie rywale strzelają bramkę w 54 minucie na 2-0 na co Wisła odpowiada bramką na 2-1 po rzucie rożnym. W 78 minucie meczu Wisła ponownie doprowadza do jedno bramkowej różnicy na 2-3 po bramce Jeremiego Witherspoona jednak końcówka należała do gości którzy 5 bramkę zdobyli w ostatniej minucie spotkania. Wiślacy mieli tylko 11 zawodników jedynym rezerwowym był kontuzjowany David Hlawacz a rywale przyjechali w 15 osobowym składzie co na pewno było widoczne w drugiej połowie spotkania. Wciąż vistula nie może skorzystać ze swego najlepszego zawodnika Krzysztofa Karcza który ciągle leczy kontuzje, ale w sobotę wystąpił w roli trenera SC Vistuli.