Od 2:0 do 4:6 !

Union Ukrainians -SC Vistula     6 : 4  (4:2) Bramki: 22 i 51 min. Marcin Janeczko, 20 min.Tomasz Kościukiewicz, 80min. Marcin Kasica

Skład Wisły: Konrad Madej- Marcin Kasica, Marek Brzyzek, Wojciech Śliwiński, Andres Gutierrez (Christopher Kondratowicz)- Sebastian Gostyński, Łukasz Hausner, Konrad Kruczek (Galo Gutierrez), Wojtek Janiczak- Tomasz Kościukiewicz, Marcin Janeczko.

Od 2:0 do 4:6 tak wyglądał mecz Wisły z Ukrainians, gospodarze uzyskli przewage na początku meczu ale to Wiślacy wyszli na prowadzenie 2:0 w 20 minucie meczu dobre zagranie Gostyńskiego do Tomka Kościukiewicza (nasz bramkarz z konieczności zagarł w ataku-kontuzja barku) i Tomek zdobywa swoją pierwszą bramke w barwach Wisły, dwie minuty pózniej było już 2:0 dla naszego zespołu z lewej strony zagrywa Wojtek Janiczak a do bramki piłke kieruje Marcin Janeczko. Niestety nasza obrona w każdym meczu gra w innym składzie i to napewno nie był ich dzień bo błedach i niepewnych interwencjach obrony tracimy wszystkie bramki. pierwszą już w 26 minucie następne w 32, 40 i 44 i przegrywamy pierwszą połowe 2:4. W drugiej połowie prubujemy atakować Marcin Janeczko po rence przeciwnika w polu karnym doprowadza do 3:4 w 51 minucie spotkania i taki wynik utrzymuje się dłuższy czas w 72 minucie zespół gospodarzy podwyższa na 5:3. Wiślacy jeszcze raz zmniejszaja rozmiary porażki w 80 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Konrada Kruczka piłkę do siatki kieruje Marcin Kasica, w 84 wynik na 6:4 ustalają nasi rywale i tak kończy się ten mecz.