Remis 4-4 Wisły z Clifton Elite

SC VISTULA - Clifton Elite FC  4 - 4 (1:1)  Bramki: Paweł Kondratowicz   , Jakub Gołąbek  .

Skład: Aldo Munoz-  Marcin Kasica, Malka Kleinti, Krzysztof Kondratowicz, David Hlawacz, Adrian Baranowski, Jakub Gołąbek Łuasz Hausner, Michał Mejer, Samuel Benel, Paweł Kondratowicz, Ofek Nahar.

W sobotni wieczór SC Vistula rozegrała mecz 3 kolejki ligowej rywalem naszych piłkarzy była drużyna Clifton Elite FC z którą Wiślacy toczą zacięte pojedynki w meczach ligowych od kilku sezonów. Tak też było tym razem mecz był zacięty i obfitował w bramki jak i sytuacje bramkowe. Mecz zakończył się remisem 4-4 ale jak do tego doszło wcześniej obfitowało w całą dramaturgie piłkarską. Po pierwszej remisowej (1:1) połowie, na początku drugiej Wiślacy tracą w 10 minut 3 bramki i przegrywaja 1:4 ale nie dają za wygraną i akcja po akcji gol po golu doprowadzają do remisu 4-4 i w końcówce meczu maja kilka sytuacji żeby przeważyć szale zwycięstwa na swoją korzyść.łupem bramkowym podzielili się Paweł Kondratowicz i Jakub Gołąbek, którzy pod nieobecność Chrisa Karcza (leczy kontuzje) godnie go zastępują. Kuba w 3 ligowych meczach zdobył 4 bramki a Paweł 3 bramki.

Kącik statystyka
400  pierwsza bramka Kuby GOŁABKA była 400-tą bramką ligową Wiślaków od sezonu 2010
133  mecz ligowy rozegrał Łukasz HAUSNER
47  mecz w barwach Wisły rozegrał 21-letni Christopher KONDRATOWICZ
27  26 i 27 bramkę w barwach Wisły zdobył Jakub GOŁĄBEK
15  mecz ligowy rozegrał Adrian BARANOWSKI.
14  Paweł KONDRATOWICZ zdobył 13 i 14 bramkę w meczu ligowym, który w poniedziałek  skończył 19 lat.
1  w meczu ligowym zadebiutowal Michał MAJER.