Wgrana w deszczu !

SC Vistula- Den of Lions 3 :0(0:0)Bramki: 63min.M.Kasica, 73min.Ch.Karcz, 77min.S.Gostyński.

Wisła: TomaszKościukiewicz- Marcin Kasica, Phil Loncar, Marko Loncar, Wojtek Kolbik- Łukasz Hausner, Konrad Kruczek, Wojciech Śliwiński (Piotr Gołąbek), Toric Robinson - Sebastian Gostyński, Chris Karcz.

W deszczu przyszło rozgrywać drugie spotkańie ligowe seniorom Wisły którzy podejmowali drużyne Den of Lions. Tym razem Wisła od początku meczu zagrała presingiem na całym boisku co przyniosło efekt w postaci pozycji bramkowych. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo to Wiślacy mieli pięć sytuacji bramkowych, trzy Łukasz Hausner jeden jego strzał trafił w słupek jedna Karcz i jedną Gołąbek ale co się odwlecze ? to w drugiej połowie Wisła grała już skutecznie i po strzale Gostynskiego Kasica dobija odbitą piłke przez bramkarzai jest 1:0. W 73 min. Gostyński dosrodkowuje z rzutu wolnego z lewej strony boiska a najwyżej wyskakuje do piłki Karcz i podwyższa na 2:0, trzecia bramka to ładne podanie Hausnera do wybiegającego Gostyńskiego który pokonuje bramkarza rywali. Nasz zespół miał jeszcze kilka okazji bramkowych ale wynik nie uległ już zmianie.