Kolejna wygrana Wisły

SC Vistula Garfield - Cruzeiro FC 5 : 2 (4:1)

Bramki:    Pawel Kondratowicz (asysy Karcz, Lee, rzut karny),  Mikołaj Kozdroń (rzut wolny),  Googu Namruev (Lee)

Skład wyjściowy: Anthony Caruso, Dean Wright, Julian DiLeo, Patryk Gruca, Keijon Davis, Jonathan Sanchez, Googu Namruev, Daniel Bzura, Paul Lee, Pawel Kondratowicz, i Chris Karcz Wchodzili: Mikołaj Kozdroń i Kuba Gniazdowski.

Wisła odniosła kolejne zwycięstwo, mimo nieobecności kilku kluczowych graczy z powodu chorób i kontuzji. Drużyna Wisły zadebiutowała w nowych strojach przekazanych przez Prezesa klubu Dariusza Wesołowskiego z okazji 70-lecia S.C.Vistuli. Prawdą jest, że cztery z pięciu goli Wisły padły po strzałach zawodników, którzy dorastali grając dla Wisły, a sześciu graczy, którzy pojawili się w grze, pochodziło z młodzieżowych szeregów Wisły. Po pierwszej połowie było już 4:1 dla Wisły. Pierwsza bramka padła z rzutu wolnego którą zdobył Mikołaj Kozdroń. Drugiego gola zdobył Paweł Kondratowicz, któremu asystował Krzyś Karcz. Googu Namruev dorzucił trzecią bramkę po tym, jak został dokłdnie obsłużony przez Paula Lee. Paul Lee, król strzelców ostatniego turnieju Deyny, znalazł dobrze ustawionego Pawła Kondratowicza i zaliczył drugą asystę a drugiego gola Paweł tego wieczoru. Obie drużyny strzeliły po przerwie po jednej bramce, a gol Wisły padł po tym, jak Googu Namruev został sfaulowany w polu karnym. Paweł Kondratowicz strzelił karnego i skompletował hat-tricka (to nie pierwszy w tej rundzie) ustalając wynik meczu. Relacje z meczu przygotował Krzyś Kondratowicz (absencja z powodu choroby).

Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz ligowy, który będzie trudnym meczem z German American Kickers w najbliższą niedzielę o 14:00 na Belmont.

Kącik Statystyka: (od sezonu 2010)