Wisła w 1/8 New Jersey State Cup

New Jersey State Cup Round of 16

NJ Santos - SC Vistula Garfield 0 - 4 (0:2)

Bramki:  Paweł Kondratowicz (Chris Karcz),  Chris Karcz (Mikołaj Kozdron),  Paul Lee (Mikołaj Kozdron), Paweł Kondratowicz (Paul Lee).

Sklad wysciowy: Anthony Caruso, Johnathan Sanchez, Krzyś Kondratowicz, Julian DiLeo, Patryk Gruca, Viktor Pervushkin, Mikolaj Kozdron, Daniel Bzura, Kuba Gniazdowski, Pawel Kondratowicz, Chris Karcz. Wchodzili: Paul Lee i Googu Namruev

Wisła awansowała do ćwierćfinału Pucharu Stanu New Jersey po wygranej 4:0 z NJ Santos w meczu wyjazdowym. Gospodarze bardzo ciężko pracowali na boisku i momentami utrudniali jak mogli Wiśle nie zważając na skutki . Wisła potrafiła jednak dominować przez większą część meczu. w pierwszej połowie Mikołaj Kozdroń z rzutu rożnego dośrodkował na głową Chrisa Karcza który wyprowadził nas na prowadzenie 1:0. Prowadzenie powiększyło się chwilę po tym, jak Karcz dograł do Pawła Kondratowicza który nie zmarnował okazji. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie Mikołaj Kozdroń znalazł dobrze ustawionego Paula Lee, który posłał strzał w górny róg bramki na 3:0. Przy czwartej bramce ponownie w roli głównej wystąpił Paul Lee, kiedy pobiegł prawym skrzydłem i dośrodkował do Pawła Kondratowicza, który zdobył 4 bramkę dla Vistuli. Tak przebieg wydarzeń na boisku relacjonwał Krzyś Kondratowicz.

W kolejnej rundzie pucharu stanowego zagramy z Kearny Scots. Ten mecz odbędzie się wiosną.