Porażka z Hackensack !

Hackensack Strikers FC - SC Vistula  3 : 1 (2:1) Bramka: 20min.2-1 Krzysztof Duda

Skład Wisły: Konrad Madej- Marcin kasica, Krzysztof Duda, Marko Loncar, Galo Gutierrez- Sebastian Gostyński, Łukasz Hausner, Toric Robinson, Wojciech Janiczak- Steven Zamudio, Chris Karcz.

Mecz Wisły z sąsiadującą w tabeli drużyną Hackensack Strikers nie rozpoczoł się dobrze dla naszej drużyny, bo już w 8 minucie było 2:0 dla gospodarzy. Obie bramki padły po niepewnych interwencjach naszych zwodników i Wisła musiała odrabiać straty. W 20 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez S. Gostyńskiego Krzysztof Duda strzela głową bramkę i od tego momentu gra Wiślaków była lepsza czego dowodem było kilka strzałów na bramkę jedna poprzeczka po strzache Ch.Karcza ratuje gospodarzy.Druga połowa bardziej wyrównana ale ponownie Wisła traci bramkęw 53 minucie po strzale z 12 metrów, 3 minuty pózniej sędzia dyktóje rzut karny przeciwko Wiśle ale bardzo dobrą interwencją popisał się nasz bramkarz Konrad Madej. Do końca meczu wynik nie uległ już zmiane pomimo kilku sytuacji bramkowych z obu stron boiska. Wisła bez ławki rezerwowej nie była w stanie postawić sie młodej drużynie z Hackensack która posiadała 4 zawodników na ławce rezerwowej. Do końca rundy jesiennej Wiśle pozostało dwa mecze.