Wisła na remis !

Portuguese Sport Association – SC Vistula Garfield 1-1 (0-0) Bramka :74min. Konrad Kruczek

Sklad: Konrad Madej -Marcin Kasica, Krzysztof Duda , Marco Loncar , Phil Loncar -Sebastian Gostynski, Konrad Kruczek, Wojciech Janiczak , Piotr Golabek (Gallo Gutierez), Lukasz Hausner, Marcin Janeczko.

Byl to dosyc wyrownany pojedynek (o meczu powiedzial manager zespolu Piotr Golabek) a remis jest sprawiedliwym rezultatem .Do przerwy doskonalej sytuacji nie wykorzystal Wojtek Janiczak . Po zmianie stron gospodarze zdobyli prowadzenie w 58 minucie a do remisu po dosrodkowaniu S.Gostynskiego z rzutu roznego bramke glowa zdobyl K.Kruczek w 74 minucie . W miedzyczasie doskonala interwencja popisal sie bramkarz Wisly Konrad Madej , ktory obronil mocny strzal z kilku metrow .

W najblizsza sobote o 8 w Hackensack kolejne spotkanie SC Hackensack .