Wisła w II rundzie NJ Cup !

SC Futbolistas SC Vistula Garfield 1-4 ( 1-1 )  Bramki: Konrad Kruczek -2, Grzegorz Woś i Marcin Janeczko po-1

Skład Wisły: Z Podlesiecki, M.Kasica, M.Halupka, W.Kolbik, W.Janiczak, L.Hausner, K.Kruczek, G.Wos, P.Golabek,M.Janeczko, Ch.Karcz

W pierwszej rundzie piłkarze Wisły pokonali pewnie druzyne Sc Futbolistaschociaż to gospodarze w 24 minucie objeli prowadzenie . Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Konrad Kruczek ładnym strzałem pod poprzeczkę. Po przerwie Wiślacy szybko uzyskali prowadzenie po wzorowej kontrze , która wykonczył Grzegorz Woś. Zanim gospodarze się otrzasneli po stracie bramki prowdzenie podwyższył po raz drugi K.Kruczek a w 65 minucie po kolejnej zespołowej akcji wynik ustalil Marcin Janeczko.W końcowce rzutu karnego dla Wisły nie wykorzystal Piotr Gołąbek , którego intencje wyczuł bramkarz.